Tesla Model 3 повернула собі звання найпопулярнішого електромобіля у світі

07.04.2021 р.

Наші новини

Тематичний ресурс EV Sales опублікував статистику продажу електромобілів у світі за лютий 2021 року. Якщо в січні найпопулярнішим електромобілем став китайський Hongguang MINI EV, який коштує 4,5 тисячі доларів, то в лютому Tesla Model 3 повернула собі звання лідера.

За вказаний період було продано трохи більше 28 тисяч Model 3 проти 20 тис. Hongguang MINI EV. На третьому місці - Tesla Model Y (в Китаї цей кросовер дуже популярний), на четвертому і п'ятому місцях знову «китайці» - Great Wall Ora Black Cat та BYD Han EV.

Варто відзначити, що Tesla, як і раніше, є основним постачальником електромобілів на світовий ринок - їй належить 13% сегменту (а в США Tesla взагалі займає 80% ринку EV). На другому місці SAIC-GM-Wuling Automobile зі своїм надпопулярним Hongguang MINI EV. Третя, четверта та п'ята позиція - за BMW, BYD і Volkswagen відповідно.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей