Tesla буде заробляти на порожніх пляшках

20.11.2020 р.

Наші новини

На початку листопада повідомлялося, що Tesla випустила текілу під власним брендом, яка моментально була розкуплена. Наступним повідомленням стало те, що перекупники не тільки продають напій з величезною націнкою, а й пропонують порожні фірмові пляшки, за які просять у декілька разів більше, ніж коштує сам напій. Але, схоже, цьому спекулятивному бізнесу настав кінець. Ілон Маск пообіцяв, що Tesla незабаром сама почне продавати нові порожні пляшки у формі блискавок, а також фірмові стопки для вживання текіли.

Як написав глава Тесли у своєму Twitter, дистрибуція алкоголю виявилась дуже складним завданням з законодавчої точки зору, тому відновлювати випуск текіли компанія не збирається. Ба більше, навіть першу партію вдалося випустити на ринок тільки в США і тільки у тих штатах, де дозволений продаж алкоголю онлайн.

А ось із продажем порожніх пляшок і чарок ніяких законодавчих складнощів немає. Тому цей товар буде доступний покупцям у всьому світі.

Маск не назвав вартість порожньої пляшки. За повну з текілою компанія просила 250 доларів, тому можна очікувати, що сама тара коштуватиме значно дешевше.

Via: InsideEVs

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей