Subaru побудує завод виключно для електромобілів

13.05.2022 р.

Наші новини

Компанія Subaru планує будівництво нового заводу в Японії, з конвеєра якого сходитимуть виключно електромобілі, повідомляє Reuters. Він запрацює до 2027 року.

Електромобілі, що скрадатимуться на майбутньому підприємстві, експортуватимуть за кордон, сказав генеральний директор Subaru Томомі Накамура. Головною «приймаючою стороною» будуть США, де «зелені» автомобілі набирають особливої ​​популярності.

Новий завод стане частиною плану електрифікації, в яку виробник інвестує 250 мільярдів єн (1,93 мільярда доларів) протягом наступних п'яти років.

Цікаво, що Subaru поділилася планами на новий завод того ж дня, коли почала приймати замовлення на перший серійний електромобіль — Solterra (на головному фото). Кросовер був розроблений спільно з Toyota, яка і займеться його випуском; також він є братом-близнюком електричного Toyota bZ4X. Solterra з двомоторною силовою установкою у топовій версії розвиває 218 к.с., під підлогою розташований акумулятор на 71,4 кВт*год, що забезпечує до 460 км ходу за японським циклом WLTC.

Якщо все піде за планом, Solterra має пустити в серію в середині 2022 року. Поставлятимуть його до Європи, Китаю, США та Канади.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей