Подивіться на незвичайно модифіковану Tesla Model X - у неї кулемети та кавоварка

25.11.2021 р.

Наші новини

На YouTube-каналі компанії Black Rifle Coffee Company з'явився відеоогляд одного з найекстравагантніших варіантів тюнінгу Tesla Model X. Фірма планує використовувати кросовер на власних заходах як шоукар. Раніше цю ж Tesla заради експерименту намагалися розстріляти з автомата.

Експеримент з вогнепальною зброєю став спробою перевірки куленепробивного лобового скла марки Armormax. Скло випробування витримало, проте під час тестів кулями було пошкоджено частину кузовних деталей електромобіля. Вочевидь, тому майже нова Model X зазнала такої ексцентричної переробки.

Дірки в кузові «залатали» та покрили корпус Model X складом кольору хакі з імітацією заклепок та навісним обладнанням у вигляді саперних лопат. Передній багажник кросовера тепер використовується для охолодження напоїв: ємність забезпечили дренажними отворами, щоб її можна було заповнювати льодом. У задньому багажнику організований повноцінний «еспресо-бар» з кавомолкою, пристроєм для варіння кави та капучинатором.

Основним елементом тюнингу автомобіля стали два шестиствольні кулемети калібру 5.56. Вони встановлені на зварених із металевого профілю каркасах із сервоприводами, розміщеними замість заднього дивана, і здатні висуватися в дверні отвори, які утворюються після підняття задніх дверей у стилі «крило сокола». Примітно, що електромобіль оснастили справжньою вогнепальною зброєю: сукупно кулемети здатні викидати до 8 тисяч куль на хвилину. Наскільки це «додаткове обладнання» є законним, не уточнюється.

Можливо, така увага до вогнепальної зброї пояснюється тим, що техаська кавова компанія Black Rifle Coffee Company створена ветеранами збройних сил США, які в ній працюють.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей