Оновлена ​​Tesla Model S: перше фото з кермом замість штурвала

23.02.2021 р.

Наші новини

Наприкінці січня компанія Tesla презентувала оновлені Model S та Model X. Однією з особливостей новинок став штурвал, встановлений замість традиційного керма. Таке рішення сподобалося далеко не всім, однак скептики можуть зітхнути з полегшенням - в електрокарів все ж буде звичайне кермо.


Так, на сайті Reddit опублікували фото оновленої Tesla Model S, зроблені біля сервісного центру Tesla в Толедо, штат Огайо, США. На одному зі знімків видно, що у ліфтбека встановлене класичне кермо, хоча воно має інший дизайн - не такий, як у дорестайлової версії моделі.


Також автор фото звернув увагу, що в автомобіля немає важелів керування, функції яких можуть бути перенесені на клавіші внизу центральної консолі - на фото на них наклеєні білі стікери.
Ймовірно, штурвал, показаний в січні, буде опційним рішенням залежно від регіону дистрибуції. Наприклад, у Європі дозволять електрокар з новим типом керма, оскільки законодавча база не містить регламенту, що визначає форму приладу керування. А ось у США поки не можуть визначитися, як бути зі штурвалом Tesla.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей