Німець проїхав на Tesla Model S понад 1,5 млн км

13.01.2022 р.

Наші новини

Житель Німеччини Хансйорг Геммінген-Хорнберг, якому належить Tesla із рекордним пробігом, розповів про чергове досягнення. Його електромобіль подолав позначку 1,5 млн км. Фотографію показань одометра німець опублікував у Twitter.
Хансйорг Геммінген-Хорнберг та його Tesla Model S P85 стали відомі наприкінці 2019 року, коли пробіг машини сягнув мільйона кілометрів. Експлуатація електромобіля продовжилася і, наприклад, у жовтні 2020 року машина проїхала вже 1,2 мільйона. Тоді Гансйорг заявив про те, що має намір підкорити позначку в мільйон миль (1,6 мільйона кілометрів). Водночас придбав  свою Tesla Model S P85 німець у 2014 році, на той момент пробіг машини становив 30 тисяч кілометрів: раніше її використовували як автомобіль для тест-драйвів.

Відомо, що за роки великих пробігів Гансйорг зіткнувся з різними несправностями. Раніше він розповідав, що електромобілю ремонтували передню підвіску, систему охолодження акумулятора, дверні ручки, а також змінювали амортизатори та сенсорний екран.

На 290 тисяч кілометрів вийшла з ладу тягова батарея. 150 тисяч електромобіль проїхав на підмінному елементі живллення, який у Tesla встановили на час з'ясування причин поломки. Випадок був визнаний гарантійним, після чого автомобіль отримала третю батарею. Чи використовується вона досі – не уточнюється.

Електромотор Model S P85 також неодноразово змінювали. До 680 тисяч вже було зроблено три заміни. На четвертому агрегаті пробіг досяг мільйона кілометрів. Який мотор встановлений зараз — не повідомляться.
Цікаво, що до Model S P85 Хансйорг Геммінген-Хорнберг активно експлуатував Tesla Roadster, на якому проїхав понад 620 тисяч кілометрів.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей