Маск: Виробництво електромобілів перестане бути головним бізнесом Tesla

05.08.2022 р.

Наші новини

Увечері 4 липня голова компанії Tesla Ілон Маск провів традиційний щорічний виступ перед акціонерами. Серед іншого, він показав фотографію рук робота Tesla Optimus, якого повністю розсекретять 30 вересня цього року.

У виробництво людиноподібного робота Optimus планують запустити вже наступного року. Це дуже амбітний проэкт, але Маск наголосив, що саме він є пріоритетним. Ба більше, він заявив, що у довгостроковій перспективі виробництво роботів, ймовірно, стане основним бізнесом для Tesla, а випуск автомобілів відійде на другий план.

Поки що про Optimus відомо тільки те, що це буде людиноподібний робот, у «мозках» якого використовують технології автопілота Tesla. Спочатку його передбачалося використовувати на нудних та шкідливих виробництвах, де бажано було б замінити людей.

Де випускатимуть Tesla Optimus поки не відомо, але Маск підтвердив будівництво чергового, вже п'ятого заводу в Америці (зараз у компанії є автомобільні підприємства в Каліфорнії та Техасі, гігафабрика батарей у Неваді та виробництво сонячних батарей у штаті Нью-Йорк). Наступний завод, мабуть, почнуть будувати у Канаді. На це прямо вказав сам Маск, нагадавши, що він наполовину канадець.

Голова Tesla виріс у Південній Африці, звідки родом його батько. Проте мати підприємця, знаменита модель Мей Маск, справді народилася та виросла у Канаді.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей