Китайський виробник вантажівок Sany готує свою версію Tesla Cybertruck

22.06.2022 р.

Наші новини

Марка Sany, відома у Китаї як найбільший виробник вантажівок та будівельної техніки, випустить принципово нову модель. Це електричний пікап, який, судячи з усього, задуманий як альтернатива Tesla Cybertruck. Його зображення опублікував портал CarNewsChina.

Електропікап від Sany виглядає нетривіально. Передні крила пофарбовані у відмінний від кузова колір і накривають собою капот. Бампер практично непомітний, всю передню площину займає величезна псевдо-решітка радіатора. На ній знайшлося місце логотипу з підсвіткою і основним фарам.

Позашляхові шини одягнені на великі колісні диски і разом із значним дорожнім просвітом повинні забезпечити хорошу прохідність на бездоріжжі.

Судячи із зображень, пікап запропонують у двох кузовних версіях – з одно- та дворядною кабінами.


Жодних технічних характеристик моделі (і навіть її назви) поки що немає. А ось агрегатна база у Sany під пікап, напевно, є, адже її серійні вантажівки використовують батареї ємністю до 423 кВт*год та електромотори потужністю до 551 к.с.

Дебютувати електропікап Sany повинен наприкінці року.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей