Ілон Маск висміяв небажання адміністрації США публічно згадувати слово Tesla

24.11.2021 р.

Наші новини

Користувачі Twitter висміяли президента США Джозефа Байдена та американського віце-президента Камалу Харріс, які публічно говорять про індустрію електромобілів,  але принципово уникають згадки слова Tesla. Тепер під їхніми твітами назву компанії можна зустріти дуже часто.

Минулого тижня президент США Джозеф Байден відвідав відкриття заводу Factory Zero компанії General Motors у Детройті, який випускатиме лише електромобілі. Він похвалив CEO компанії Мері Барру, відзначивши її внесок у електрифікацію автоіндустрії.

Після візиту американський президент висловив своє ставлення до автомобілів на електротязі ще й у Twitter: «Багато хто знає, що я автолюбитель. Цього року я мав можливість покататися на досить крутих автомобілях, але я навіть не міг уявити щось на кшталт електрокара, яким мені пощастило керувати сьогодні. Майбутнє за електроенергією і воно буде зроблено прямо тут, в Америці».

Пізніше в тон Байдену в Твіттері висловилася і віце-президент США Камала Харріс: «Завдяки закону щодо інфраструктури, схваленому обома партіями, ми випускатимемо електромобілі, акумулятори та їхні частини в США замість того, щоб покладатися на інші країни. Майбутнє буде зроблено в Америці».

Заяви політиків вилилися численними вірусними твітами рядових американців про те, що майбутнє вже робиться в Америці компанією Tesla, причому протягом десяти років. Інші користувачі жартували, що, можливо, Каміла Харріс просто не знає, що таке Tesla, хоч і працювала в Каліфорнії генеральним прокурором з 2011 по 2017 рік.

Зрештою, до дискусії у соціальній мережі підключився і сам Ілон Маск: «Можливо вони — НІПи (некеровані гравцем персонажі), і в їхніх діалогах не прописано слово Tesla? Подивимося, чи зможемо ми змусити їх вимовити слово Tesla».

Жарти відсилають читача до давнього конфлікту між адміністрацією США та Tesla: раніше Байден відкинув пропозицію Маска щодо введення податку на викиди вуглецю, а пізніше голову Tesla не запросили на щорічний саміт автомобілів на електротязі в Білому домі.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей