Ілон Маск представив новий продукт Tesla - кіберсвисток

01.12.2021 р.

Наші новини

Гендиректор Tesla Ілон Маск представив у своєму Twitter-акаунті новий продукт компанії. На ньому не можна а ні їздити, а ні літати, проте можна привернути увагу. Йдеться про... свисток Cyberwhistle.

Новинка виконана з нержавіючої сталі та має форму багатогранника  - точнісінько як кузов електричного пікапа Cybertruck, виробництво якого почнеться в 2022 році.

В описі на сайті Tesla написано, що свисток відноситься до «преміальних колекційних предметів». Ціна аксесуара становить 50 доларів, проте купити його непросто – товар уже став дефіцитом.

«Не витрачайте гроші на цю дурну серветку для дисплея від Apple [йдеться про фірмову серветки для очищення екрану смартфону, яку американський виробник випустив нещодавно та почав продавати за 19 доларів – ред.], краще купіть наш свисток!» - прокоментував нову розробку Tesla Ілон Маск.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей