Ілон Маск пообіцяв незвичайну зарядну станцію: у стилі ретро, з ​​кіно та рестораном

06.04.2021 р.

Наші новини

Незабаром у місті Санта-Моніка (Каліфорнія, США) відкриється незвичайна зарядна станція Tesla. Вона стане втіленням давньої мрії Ілона Маска: це буде комплекс в дусі 50-х років, з рестораном, в якому обслуговуватимуть клієнтів безпосередньо в їхніх автівках.

Такі ресторани були поширені у повоєнні роки, але поступово їх популярність у США стала знижуватись через довгий час обслуговування (порівняно зі звичайними закладами).

Однак тепер ця концепція знову актуальна: якщо паралельно з очікуванням та вживанням їжі власники заряджають свій електромобіль, час не витрачається даремно.

Вперше ідею поєднати зарядну станцію з рестораном Маск озвучив у 2018 році, проте досі до її втілення справа не доходила. Тепер же йдеться про ресторан на 50 автомобілів. Ба більше, при ньому буде кінотеатр під відкритим небом на 100 авто, в якому показуватимуть відео, нарізані зі 100 найкращих фільмів в історії кіно.

Маск не вказав загальну кількість зарядних терміналів, але можна припустити, що кожне місце на парковці ресторану та в кінотеатрі матиме можливість підключення до електромережі.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей