Ілон Маск назвав новий термін старту продажу Tesla Cybertruck

23.06.2022 р.

Наші новини

Під час зустрічі з Клубом власників Tesla Ілон Маск заявив, що пікап Cybertruck дістанеться конвеєра в середині 2023 року. Про це пише Electrek.

Голова Тесла відзначив, дизайн серійної версії Cybertruck, який і став однією з головних причин зволікання, нарешті затверджений і більше не коректуватиметься. Маск визнав, що компанія надто захопилася внесенням змін у зовнішність пікапа, яка неодноразово виправлялася з моменту дебюту прототипу у 2019 році.

Серед інших причин затримки – загальні для всіх великих виробників проблеми з наявністю мікроелектроніки та різні складнощі з логістикою. Складатимуть Cybertruck на заводі Gigafactory Texas, що недавно відкрився.

На тому ж заході Маск зауважив, що заводи в Техасі, а також Берліні, завдають зараз великі збитки компанії. Причина втрати грошей — брак акумуляторів, який не дозволяє вийти на заплановані виробничі обсяги, та перебої з доставками комплектуючих з Китаю через спалах коронавірусу. Витрат на Гігафабрики багато, а результату майже немає: зараз обидва майданчики схожі на «гігантські печі для спалювання грошей». Проте і один, і другий завод щосили намагаються збільшити обсяги випуску електромобілів від моменту їхнього відкриття на початку 2022 року.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей