Голова VW: електромобілі стануть прибутковими швидше, ніж планувалося

12.05.2022 р.

Наші новини

Голова концерна Volkswagen Герберт Дісс заявив, що електромобілі почнуть приносити концерну прибуток вже найближчим часом, повідомляє агентство Reuters.

Раніше у Volkswagen заявляли, що виробництво електромобілів стане прибутковим лише до 2024-2025 року. Але тепер Герберт Дісс вважає, що це може статися раніше.

«Ми очікуємо, що бізнес електромобілів стане таким самим прибутковим, як і бізнес двигунів внутрішнього згоряння. І раніше, ніж планувалося», – сказав Дісс.

Герберт Дісс розраховує, що до 2025 року Volkswagen зможе випередити Tesla за кількістю випущених електромобілів, що дозволить німецькому концерну стати виробником електромобілів номер один у світі. За задумом, це стане можливим завдяки найширшій лінійці електрокарів: від масових і відносно доступних моделей брендів Volkswagen, Seat і Skoda до преміальних Audi і навіть люкс-класу люкс (Bentley). Але як воно буде насправді, покаже час, адже Тесла теж не планує стояти на місці.

У 2021 році Tesla випустила 936 тис. електромобілів, а Volkswagen – 452 тис.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей