Електрокросовер VW ID.4 оновився і отримав найдоступнішу версію

05.08.2022 р.

Наші новини

Компанія Volkswagen почала оновлювати електровсешляховик ID.4 зі зміною модельного року. Дебютувала модернізована модифікація на ринку США: тут електромобіль отримав трохи допрацьовані зовнішність та екстер'єр, розширений список опцій та оптимізований набір водійських асистентів. Також сімейство ID.4 поповнилося новою базовою версією з одним мотором і компактною батареєю.

Найдоступніша модифікація Volkswagen ID.4 під назвою Standart тепер коштує у США 37 495 доларів без урахування податків та федеральних субсидій. Це на 5 тисяч доларів дешевше за колишню базову версію Pro.

Здешевлення вдалося досягти головним чином за рахунок встановлення найкомпактнішої батареї на 62 кВт*год. Двигун у такого кросовера той самий – 204-сильний електромотор на задній осі. Офіційно озвучений виробником запас ходу для найдоступнішого ID.4 – приблизно 330 кілометрів.

В оснащення такого кросовера увійдуть діодна оптика, 19-дюймові диски та датчик дощу, а в салоні з'являться цифрова панель приладів, медіасистема, двозонний клімат-контроль, бездротова зарядка і атмосферне підсвічування.

Відрізнятимуться модернізовані позашляховики злегка допрацьованою оптикою з підсвіченим логотипом та чорними акцентами на бамперах. Для інтер'єру електрокроса запропонують нові варіанти оздоблення, центральну консоль модернізують, а дисплей медіасистеми збільшать з 10 до 12 дюймів навіть у базовій комплектації.

У стандартний набір асистентів водіїв увійдуть система розпізнавання велосипедистів, паркувальний асистент з пам'яттю, а також покращена функція автоматичного перебудови. Продажі оновлених VW ID.4 в США стартують цієї осені. Коли такі кросовери з'являться на інших ринках, невідомо.

У Європі базова комплектація Pure поки що до замовлення недоступна. Базовою версією вважається виконання Pro, яке коштує набагато дорожче – від 46 335 євро.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей