Електричний седан від Toyota показали на патентах

22.06.2022 р.

Наші новини

Toyota готується до поповнення нової лінійки електромобілів bZ (Beyond Zero): слідом за кросовером з індексом bZ4Х з'явиться седан, який, за попередніми даними, назвуть bZ5. У розпорядженні японського порталу Chizai-watch з'явилися патентні зображення майбутньої моделі.

Відомо, що bZ5 поступатиметься за габаритами Camry, але водночас виявиться трохи більшим за Corolla. Серед електромобілів він відповідатиме розмірам Tesla Model 3.

Електрокару притаманні характерні загострені лінії кузова, особливий вигин в районі задньої стійки та оптика у стилістиці кросовера bZ4Х.

Якою саме силовою установкою має електромобіль, не уточнюється. Кросовер Toyota bZ4X отримав два варіанти виконання – моноприводний з 204-сильним мотором та версію з приводом на обидві осі, мотори якої розвивають 217 к.с. Не виключено, на седані будуть застосовані ті самі двигуни.


Дебют серійного bZ5 заплановано наступного року.

Крім згаданого кросовера bZ4 і седана bZ5, до лінійки bZ увійдуть ще мінімум три моделі: компактний кросовер, який за розмірами буде близький до C-HR, та субкомпактний bZ Small Crossover. Про останній відомо, що він витрачатиме лише 12,5 кВт*год/100 км.

Загалом Toyota анонсувала 16 абсолютно нових електричних моделей серед яких будуть суперкари, пікапи та ультракомпактні сіті-кари для водіїв-початківців.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей