Електричний Mercedes G-Class отримає інноваційні батареї

21.05.2022 р.

Наші новини

Майбутній Mercedes-Benz EQG – електрична версія позашляховика G-Class – стане носієм акумуляторів нового покоління. Партнером автоконцерну у створенні нових осередків стала американська компанія Sila.

У батареях використовуватиметься кремнієвий анод замість графітового. Заміна матеріалу дозволить значно збільшити щільність акумулятора без шкоди для безпеки. Очікується, що збільшення становитиме до 40%.

Нова технологія дозволить зробити батареї легшими та компактнішими при тій самій ємності. Або використовувати блок тих самих розмірів та масі, але він дозволить зберігати більше енергії, що збільшить запас ходу на одному заряді. Заряджання теж відбуватиметься швидше.

Mercedes-Benz стане першим автомобільним партнером компанії Sila. Її завод у штаті Вашингтон працює на джерелах енергії, що повністю відновлюються, а це зробить електричний Гелендваген ще більш «зеленим».

Відзначимо, що прототип електричного G-класу показали восени 2021 року. Стилістика кузова, рамна конструкція та знижувальний ряд у трансмісії збережені. Електродвигунів позашляховика буде чотири, ємність акумуляторів топової версії перевищить 100 кВт*год. Запуск виробництва моделі запланований на 2025 рік.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей