BMW представила електромобіль з відходів

07.09.2021 р.

Наші новини

BMW на автосалоні в Мюнхені представила концепт-кар i-Vision Circular - це дизайнерський та технологічний екзерсис на тему автомобіля далекого майбутнього (2040 року). Чотиримісний прототип спроєктований відповідно до принципів заощаджень замкнутого циклу, при яких ставка робиться на поновлювані ресурси та вдруге перероблені матеріали.

i-Vision Circular - сітікар довжиною близько чотирьох метрів. Оскільки він позбавлений двигуна внутрішнього згоряння та звичної трансмісії, салон вдалося зробити максимально просторим для таких компактних розмірів. Замість звичайних автомобільних сидінь застосовані м'які «домашні» крісла з велюровим оздобленням (його, до речі, можна знімати для прання або заміни) та інтегрованими підголівниками.

Зовні концепт-кар не схожий на традиційні BMW, але в ньому знайшли відображення фірмові відмітні ознаки баварських моделей. Наприклад, тут можна помітити знайому фальшрадиаторну решітку. А ось з незвичного - вкрай невеликий капот, який плавно перетікає  лобове скло, а потім - у скляний дах. Незвичайні і задні монофонарі, що стали фішкою інших німецьких виробників, але аж ніяк не BMW.

Електромобіль по максимуму зроблений з вторсировини: алюміній, пластик, тканина та інші матеріали в буквальному сенсі слова були взяті з відходів.

Технічні характеристики BMW i-Vision Circular не розкриваються.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей