Американські таксисти дедалі частіше пересідають на Tesla Model 3

07.04.2021 р.

Наші новини

Tesla Model 3 набирає популярності не лише у світі в цілому, але й як комерційний автомобіль. Наприкінці 2019 року Model 3 стала першим електрокаром, який було схвалено Комісією з таксі та лімузинів Нью-Йорка (New York City Taxi and Limousine Commission (TLC)) для роботи в таксі (йдеться про легендарні Yellow Cab). Тоді ж були зареєстровані перші електроседани, і відтоді "трійку" ще частіше стали використовувати для регулярних пасажирських перевезень, пише Electrek.co.

Точної статистики поки немає, але зазначають, наприклад, що оператор United Taxi Management NY за минулий рік додав до свого таксопарку чотири Model 3 та навіть встановив на своїй базі власну зарядку. Водночас іще 40 електроседанів з'явилося в оператора Green Cab Madison, який вже повністю перейшов на Model 3.

Причина такої тенденції - при великих пробігах, характерних для таксі, електрокари виявляються набагато вигіднішими за звичайні авто. Зокрема, знижуються витрати на ремонт, обслуговування та, власне, пальне.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей