Скоро буде позашляховик Detroit Electric!

22.02.2017 р.

Наші новини

Отож, хороша новина!

Detroit Electric, офіційним та ексклюзивним представником якого в Україні є компанія Carpoint To-U, буде виготовляти позашляховики в Китаї!
Такого результату компанія досягла підписавши трьосторонній договір та створивши спільне підприємство з місцевими компаніями China Smarter Energy Group (CSE) та China Yixing Environmental Technology Industrial Park Development Corporation (ES and TP).
Нова компанія називається: Emperor Electric Car Co., Ltd. Загальний обсяг інвестицій складає $ 1,8 млрд.
Структура акціонерного капіталу наступна:
$ 300 млн від Detroit Electric за 50% акцій,
$ 240 млн вкладає CSE за долю в 40%,
$ 10 млн надає ES and TP за останні 10%.
Спільне підприємство, з головним офісом в Гонконзі, створене для розробки та виробництва електромобілів, запчастин та пов&язаних з цим технологій. Власне виробничі потужності будуть розташовані в Yixing Environmental Technology Industrial Park в провінції Цзянсу в Китаї, під управлінням ES and TP.
Згідно планів компанії, про які вона оголосила після підписання угоди, будівництво виробничих потужностей почнеться в цьому році. В тому числі, буде створено R and D центр.
Заплановано, що першим серійним автомобілем нової компанії стане електричний позашляховик. В 2020 році компанія планує продати 100 000 автомобілів отримавши за них дохід в майже 6 млрд доларів.
Зараз Detroit Electric представлений на ринку України та Європи моделлю двомісного електричного суперкару SP01.


Forbes
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей