Китай отримає найбільшу станцію Supercharger

25.09.2017 р.

Наші новини

Нині Tesla будує в Каліфорнії (США) дві станції Supercharger, кожна з яких розрахована на одночасний прийом до 40 електромобілів. Проте це не найбільші пункти "Суперчерджерів", які готує компанія Ілона Маска.

За кількістю зарядок їх обжене станція Supercharger, яка знаходитиметься в Китаї, а саме на території Міжнародного комерційного центру Lilacs в Шанхаї. Вона зможе обслуговувати 50 електрокарів! Створення великої "зарядної парковки" вже почалося, про що свідчать фото, прислані виданню Electrek його читачем.

Нова станція допоможе Tesla розширити своє просування в Піднебесній - цей ринок є для неї стратегічно важливим. До кінця року виробник електромобілів з Кремнієвої долини має намір довести кількість Supercharger'ів до 10 тис. по всьому світу, 1 тис. з яких будуть розтошовані саме в КНР.

Окрім розширення зарядної інфраструктури, Tesla планує випускати електромобілі в Китаї. Таке прагнення компанії недивне, враховуючи об'єми реалізації електрокарів в цьому регіоні. У 2016 року вона збільшила продажі машин в три рази, поставивши більш ніж 11 тис. моделей. Очікується, що цього року цей показник буде ще вищий.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей